Гольф – це преміальний вид спорту 21-століття

Організація турніру «DIPLOMATIC GOLF CUP», дає можливість створенню унікального середовища для плідного спілкування між представниками дипломатичного корпусу, представниками української діаспори з різних країн, представниками політичних та ділових кіл, задля подальшого зміцнення та просування позитивного іміджу України в світі.

У турнірі братимуть участь міжнародний та український дипломатичний корпус, представники влади, представники бізнес-еліти, представники української діаспори з різних країн.

Загалом на заході будуть присутні представники 36 посольств акредитованих в Україні, гості сусідніх держав (представники українських діаспор), та до 250 власників, директорів, топ-менеджерів українського бізнесу.

Турнір буде розподілено на гру для Beginner та гру для Amateur.

Турнір для Amateur триватиме з 09:00 до 15:00, на маршруті 18-луночному гольф-полі.

Турнір для Beginner триватиме з 13:00 до 15:00. У турнірі для новачків, всіх охочих буде розподілено на групи по 10 осіб, на чолі з професійними тренерами.

Нагородження переможців змагань відбудеться о 16:00.

Гольф — це свято не лише для гравців — гості заходу матимуть можливість насолоджуватись гарними пейзажами гольф-поля, чудовими враженнями від тренувань гри з професіоналами клубу, отримувати задоволення від вільного спілкування, частування смачної їжі та напоїв, а також чудово провести час та відпочити на свіжому повітрі.

Організатор: Міжнародний дипломатичний журнал «Fashion of Diplomacy»

Дата проведення – квітень 2019 р.

Місце проведення – Golf Stream (Україна, Київська обл., Макарівський р-н, с. Гавронщина)

Час проведення – 09:00 – 19:00

Головна мета заходу

Єднання народів та держав за допомогою спорту. Створення неформального простору для вільного спілкування. Зміцнення та просування позитивного іміджу України в світі.