[td_block_text_with_title]

Це Положення про Турніри / Змагання Київського Гольф Клубу входить до складу Регламентних вимог КГК і визначає правила проведення турнірів, змагань та інших спортивно-масових заходів на території Клубу.
Учасники заходів зобов’язані попередньо ознайомитися з правилами, нормами і принципами цього Положення, неухильно дотримуватися всіх його пунктІВ і умов в повному обсязі.
Адміністрація Клубу має право час від часу змінювати і доповнювати це Положення.

[/td_block_text_with_title][td_block_text_with_title custom_title=»Допуск»]

Вважається, що Гравець, допущений до гри, автоматично ознайомлений з Регламентом Турніру та нормативними документами Клубу і зобов’язується їм неухильно дотримуватися. Повний перелік нормативних документів Клубу опублікований на сайті Клубу. В ході Змагань учасники та гості зобов’язані керуватися «The R & A», а також регламентними і нормативними вимогами Клубу, зокрема:
— Положенням про норми і правила Київського Гольф Клубу
— Місцевими правилами Київського Гольф Клубу і Правилами ТБ
— Положенням про ГК КГК
— Положенням про ДК КГК
— Планом евакуації
— Правилами експлуатації гольф карів в Київському Гольф Клубі «Гольфстрім»
— іншими затвердженими документами.

[/td_block_text_with_title][td_block_text_with_title custom_title=»Ігровий етикет»]

В ході Змагань учасники та гості Змагань зобов’язані дотримуватися норм і правил ігрового етикету. У разі порушення цього правила в перший раз передбачається попередження від Судді, Маршала чи іншого офіційного особи, повідомлення про те, що якщо у гравця буде повторне порушення, він буде оштрафований. Штраф за повторне і кожне наступне порушення — «Звичайний штраф».

[/td_block_text_with_title][td_block_text_with_title custom_title=»Види порушень»]

Порушенням може вважатися:
— Вульгарна мова, розкидання ключок, неввічливо поведінку по відношенню до гравців, вболівальників, організаторам, співробітникам, нанесення шкоди гольф полю або його оснащення, розкидання сміття, інше неприйнятну поведінку з боку гравця і кедді
— Гравець / кедді зобов’язаний стежити за станом поля під час гри: не залишати після себе вм’ятини, вирівнювати їх, а також виправляти будь-яке пошкодження, заподіяне паттінг-ґрінам внаслідок удару
— Гравець / кедді повинен докласти зусиль до того, щоб мінімізувати пошкодження поверхні поля під час гри
— Виконуючи свінг, гравцеві слід уникати виривання дерну
— Гравець / кедді, ставлячи сумку або флагшток, повинен стежити за тим, щоб не завдати жодної шкоди ґріну
— Щоб не пошкодити лунку, гравець / кедді не повинен стояти до неї надто близько. Слід бути уважним, ставлячи флагшток і виймаючи м’яч з лунки
— Гравцеві / кедді забороняється використовувати головку ключки, щоб вийняти м’яч
— Гравцеві / кедді забороняється спиратися на ключку, коли він знаходиться на гріні
— Перш ніж покинути бункер, слід акуратно заповнити та вирівняти всі ями і сліди від взуття
— Гравець / кедді повинен неухильно дотримуватися всіх вказівок про пересування візків для гольфу, не ставити візки на ти і гріни
— Гравцеві / кедді при використанні гольф карів (з урахуванням п. 10.6: Порядок використання гравцями / кедді гольф карів протягом домовленого раунду визначається Регламентом. Гравцям з обмеженими фізичними можливостями дозволяється використовувати гольф кари для пересування по гольф полю незалежно від умов Регламенту) у час гри заборонено заїжджати на ти, гріни, фервей. Дозволено їздити тільки по рафам, спеціальних доріжках або вздовж лінії фервея.

[/td_block_text_with_title][td_block_text_with_title custom_title=»Штрафи»]

Звичайним штрафом за порушення правил є:
• Для Match Play: програш лунки
• Для Stroke Play: два штрафні удари

[/td_block_text_with_title][td_block_text_with_title custom_title=»Різне»]

— Кожен гравець повинен грати своїм індивідуальним набором ключок. Такий набір включає як мінімум одну сумку / бег і набір ключок (до 14 штук). Два і більше гравців не можуть грати одним набором ключок.
— Категорично забороняється використовувати будь-які фармакологічні препарати, що покращують виступ гравця. Штрафом за порушення даного правила є дискваліфікація.
— Учасникам Турніру дозволяється використовувати пристрої для вимірювання відстані.
— Учасникам Турніру категорично забороняється використовувати будь-які пристрої для оцінки і вимірювання будь-яких параметрів поля, які можуть вплинути на гру (кут, швидкість вітру, температура, перепад висот і т.д.), якщо інше спеціально не визначене Регламентом. Штрафом за порушення даного правила є дискваліфікація. (Правило 14-3)
— Куріння дозволено лише в спеціально відведених місцях. Куріння безпосередньо на тренувальних об’єктах та ігрових полях КГК суворо заборонено. Штрафом за порушення даного Місцевого правила є «звичайний штраф».
— Учасники Турніру, чиї гості будуть знаходитися на території Клубу під час проведення заходу, повинні завчасно роз’яснити власним гостям правила ігрового етикету, а також норми і правила поведінки в Клубі.
— Гості Турніру, глядачі і вболівальники на гольф поля не допускаються, якщо інше не обумовлено Регламентом. У разі допуску на поле від гостей потрібно строго дотримуватися Правил техніки безпеки. Маршрут переміщення по полю позначений обмежувальними лініями, заступати за які забороняється. Також заборонено смітити і залишати на поле сторонні предмети, пошкоджувати газони і поверхню бункерів, шуміти, відволікати гравців під час виконання ними удару, користуватися мобільними пристроями.
— На гольф полі заборонена спортивна ходьба, біг, їзда на велосипеді, піші прогулянки. Гольф поле можна використовувати тільки для гри в гольф.
— Учасники Змагань та особи, присутні на змаганнях в якості гостей або глядачів, надають Організатору Турніру право на безоплатне використання їхніх імен і образів для фотографування, телевізійної зйомки під час проведення заходів, згадки в наступних публікаціях, прес-релізах, рекламних цілях і т.п .

[/td_block_text_with_title]

[td_block_ad_box spot_id=»custom_ad_1″]