Компанія VIP Сatering займає лідируючі позиції на ринку подієвого кейтерингу з 2007 року. За 10 років успішно провела понад 5 тис. Заходів, для більш 2 млн. Гостей.

Бездоганна якість, високий рівень сервісу і творчий підхід до кожної події — незмінна візитна картка команди професіоналів Vip Catering закоханих в свою роботу.

Власна виробнича база компанії, включає в себе 20 тис. одиниць технологічного обладнання, дозволяє втілювати в життя найсміливіші сценарні ідеї і задовольняти технічні вимоги світових кейтеринг стандартів: бездоганне планування і логістика, сервіс світового рівня і страви, приготовані з найкращих продуктів. Видовищність, креативна комбінація національній та іноземних гастро культур, пунктуальність віялових подач, — відмінні риси, що об’єднують чудову команду шеф-кухарів компанії, кожен з яких — майстер з окремим напрямом.

Компанії VIP Catering довіряють провідні компанії України та світу: Coca-cola, Google, Philip Morris, Loreal, МAУ, Київстар, 1 + 1, Infopulse, Lexus.

12.04.2018
  • Post Views: 8
  • 0