Ми – STUDENTLAND! Всеукраїнська мережа агентств із освіти та стажування за кордоном. Більше 18 років ми пропонуємо програми мовної, вищої, середньої, МВА та фахової освіти в 300+ закладах, а також програми культурного обміну за кордоном. Освітня компанія STUDENTLAND спеціалізується на вищій освіті в Канаді, США та Європі, літніх таборах за кордоном, мовних курсах за кордоном, середній освіті в США та програмах стажування для студентів за кордоном, Work and Travel USA, AuPair та Teach in China, тощо.

Ми знаємо точно, що для людини, яка прагне здобути якісну освіту, ніякі відстані і кордони не стануть перешкодою. Крім вищої освіти, ми пропонуємо підготовчі програми для вступу до університетів Європи, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії, бакалаврські програми, отримання ступеня магістра і програми MBA.

Із STUDENTLAND вам будуть доступні будь-які спеціальності та університети, а також стипендії в США, такі як Sport and Study USА і академічні стипендіальні програми в США.

Окрім цього, якщо ви бажаєте здати TOEFL тест в Україні, двері наших TOEFL центрів у Запоріжжі та Івано-Франківську завжди відкриті для вас.

Як визнаному лідеру, STUDENTLAND довіряють майбутнє!

03.04.2018
  • Post Views: 6
  • 0