Ласкаво просимо в блискучий світ Geraldo, де виняткові діамантові творіння сліплять очі.

Де унікальна майстерність зустрічається з найпередовішими технологіями, і де знавці знаходять діамантові коштовності з неперевершеною красою і якістю.

Де кожен продукт — будь то браслет, кільце, підвіска, сережки або кольє — візуально яскраві і відрізняється від всього іншого на ринку розкоші.

Де майстри творять, пронизуючи кожна прикраса Geraldo базовими діамантовими символами — «аристократизм» і «спадщина».

Де основні правила: «Мистецтво царює, але технологія служить».

Компанія Geraldo була заснована в 2002 році, націлена на створення діамантових прикрас з використанням безпрецедентно складної техніки «невидимої закріпки». Щоб ню, що гарантуєься успіх в компанію були залучені кращі майстри, висококваліфіковані інженера і кріатівние дизайнери.

У перші роки в Geraldo були зайняті розробкою і виробництвом годинників і ювелірних виробів для провідних світових брендів, спеціалізуючись на «невидимої закріпки» круглих діамантів і на вирішенні складних технологічних ювелірних завдань. Головним ключем до успіху стало розташування заводу — в серці комплексу алмазної / діамантовою біржі в Рамат-Гані. Це дозволяє, в тому числі купувати діаманти в абсолютній відповідності з необхідними параметрами без зволікання, без компромісу в якості і без посередників.

Одним із знаменних досягнень Geraldo є запатентована діамантова сфера в «невидимої закріпки» круглих діамантів. Це безпрецедентне винахід — інженерна перемога, перш вважалася технологічно неможливою і залишається загадкою навіть для найдосвідченіших ювелірів.

Інвестуючи значні кошти в розробку нових огранок і дизайнів, Geraldo приділяє особливу увагу захисту прав інтелектуальної власності. На сьогодні Geraldo володіє переважною більшістю патент-дизайнів у світі ювелірних виробів. Один з найбільш унікальних є Діамантова Сфера (США D653, 155 S).

20.03.2018
  • Post Views: 9
  • 0