ЖК «Бульвар фонтанів»: інноваційний підхід у форматі City Resort

Сучасний стиль і темп життя, постійний технологічний прогрес і прагнення жителів мегаполісу до максимального комфорту і мобільності стають основою для створення інноваційної концепції життя – City Resort, успішно реалізованої в житловому комплексі преміум класу «Бульвар Фонтанів» в Києві.

Що означає жити в форматі City Resort?

Модель життя City Resort означає гармонійне поєднання темпу мегаполісу, де в епіцентрі столичних подій, в красі, комфорті та безпеці живуть люди з певним статусом і потребами, серед яких не просто бажання купити квартиру в Києві, а отримати максимум переваг. Саме такі переваги доступні жителям ЖК «Бульвар Фонтанів»: життя в діловій і культурній столиці з відчуттям заміського спокою і приватності; квартира в житловому комплексі, з обладнаним ультрасучасним паркінгом, що гарантує відсутність транспорту на території.
«Бульвар Фонтанів» – унікальний житловий комплекс, що відрізняється рядом аспектів, які тільки починають впроваджувати в інших ЖК Києва. Це єдина в столиці світломузична алея фонтанів, численні зелені лаунж-зони, продумана інфраструктура «місто в місті» і концепція «двір без машин».

Крім того, відмінна риса ЖК «Бульвар Фонтанів» полягає також у тому, що девелопер City One Development співпрацює зі світовими лідерами науки і освіти (Університет Берклі, наукова платформа EnWironment). Таке партнерство забезпечує впровадження інноваційних технологій в сфері нерухомості, підтримку наукових розробок та ініціатив в сфері урбаністики, демографії та дизайну навколишнього середовища.

Хочете купити апартаменти в ЖК, який вигідно відрізняється своєю унікальною концепцією City Resort і застосуванням інноваційних технологій в будівництві? Тоді вам потрібен ЖК «Бульвар Фонтанів» – ідеальне місце для життя в столиці. Зверніться до відділу продажів (вул. Саперне поле, 3) і не пропустіть нагоду купити апартаменти в Києві в ЖК «Бульвар Фонтанів».

УНІКАЛЬНИЙ ФОНТАННИЙ АНСАМБЛЬ – ПРИКРАСА ЖК «БУЛЬВАР ФОНТАНІВ»

ЖК «Бульвар фонтанів»: інноваційний підхід у форматі City Resort

Безпека, комфорт та краса навкруги – ось основні принципи житлового комплексу преміум-класу «Бульвар Фонтанів» на Печерську. Неймовірна краса на території комплексу – це єдина і неповторна в Києві 150-метрова алея світломузичних фонтанів. Цей унікальний фонтанний ансамбль прикрашає собою ЖК, створює особливу атмосферу і зачаровує жителів і гостей комплексу.

При проектуванні ЖК «Бульвар Фонтанів» в центрі Києва компанією девелопером City One Development були враховані особливості рельєфу території, відведеної під будівництво. Саме перепад висот рельєфу і бажання створити справжній оазис відпочинку в центральній частині міста лягли в основу ідеї зведення масштабного фонтанного ансамблю, аналогів якому немає в жодному ЖК Києва.

150-метрова алея світломузичних фонтанів – це своєрідна прогулянкова зона і суперсучасний променад, який став найулюбленішим місцем жителів ЖК «Бульвар Фонтанів» і всіх його гостей. Алея музичних фонтанів – це авторський проект, створений спеціально для комплексу. Запуск і модерація музично-світлового шоу здійснюється за допомогою комп’ютерної програми, яка дозволяє працювати фонтанам як в автоматичному режимі, так в індивідуально підібраному під кожну мелодію. Струмені води працюють в такт обраній мелодії, створюючи неповторний тандем води, музики і світла.

Хочете щовечора милуватися неймовірними фонтанами з вікон своєї квартири, насолоджуватися світломузичним шоу на власному подвір’ї? Тоді швидше звертайтеся до відділу продажів за адресою вул. Саперне поле, 3 і встигніть купити квартиру в ЖК «Бульвар Фонтанів».

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «БУЛЬВАР ФОНТАНІВ»: ІНФРАСТРУКТУРА ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС

ЖК «Бульвар фонтанів»: інноваційний підхід у форматі City Resort

Сучасне життя в мегаполісі підпорядковується своїм правилам: максимум концентрації, продуманий до деталей графік дня, правильно розставлені пріоритети. Такий спосіб і стиль життя вимагають особливої ​​уваги при купівлі квартири в новобудові. Адже місце вашого проживання повинно відповідати рівню та стилю життя, колу спілкування, вашим інтересам. Купити квартиру в Києві – означає правильно вибрати відповідний саме вам житловий комплекс з налагодженою інфраструктурою і високоякісним сервісом. Наш вибір – ЖК преміум-класу «Бульвар Фонтанів» на Печерську!

Інноваційна концепція City Resort, реалізована в Бульварі Фонтанів, створює “резидентам” респектабельного столичного комплексу атмосферу безпечного відпочинку і одночасно забезпечує контрольований доступ відвідувачів на територію ЖК. Крім того, ця концепція включає в себе ідею «двір без машин», продуману інфраструктуру та якісний сервіс. Так, ЖК «Бульвар Фонтанів» – це місце, де не тільки мешканці, а й їхні друзі та гості почуваються, як вдома. Дозвілля з близькими, ділова зустріч або вечірні розваги? Для вашої зручності на території ЖК створюються власний міні-кінотеатр, відкриті тераси з зонами для барбекю, зал для бізнес-зустрічей і нарад, гостьові парковки.

Високоякісний сервіс – одна з основних переваг ЖК «Бульвар Фонтанів». Турботу про благоустрій мешканців комплексу здійснює власна сервісно-експлуатаційна служба, в завдання якої входять роботи з ландшафтного дизайну території, прибирання будинку і підтримання чистоти, безпека та охорона комплексу, а також вирішення житлово-комунальних запитів.

Бульвар Фонтанів – це елітна нерухомість в Києві та ультрасучасний житловий комплекс нового типу, життя в якому відповідає підвищеним вимогам і статусним запитам. Зверніться до відділу продажів Бульвар Фонтанів (вул. Саперне поле, 3) і вам запропонують якісні професійні послуги: продаж і оренда елітних квартир в Києві на Печерську – в самому центрі столиці!

Девелопер проекту

City 1 Development

Компанія повного циклу, що надає весь комплекс послуг в сфері девелопменту. Компанія, яка об’єднала у команді висококваліфікованих, досвідчених фахівців з різних галузей ринку нерухомості, здатних створювати та керувати проектами будь-якої складності.

Завдяки якісно сформованій внутрішній організації та цілісності професійної команди, компанії City 1 Development вдається досягати найвищих показників у галузі девелопменту та створювати унікальні об’єкти на ринку нерухомості України.

IMP-Clinic генеральний медичний партнер гольф турніру

Про клініку IMP

Міжнародна Багатопрофільна Клініка (IMP Clinic) знаходиться в центрі Києва за адресою вул. Євгена Коновальця, 44, тел. 044 499 68 33, 0 800 33 52 97.

IMP Clinic забезпечує професійну медичну допомогу, засновану на дбайливому ставленні до кожного пацієнта, використовуючи доказову медицину.

Кожен новий пацієнт стає частиною нашої великої родини IMP Clinic, і ми в свою чергу надамо максимальну турботу про кожного з Вас. Ми подаруємо відчуття затишку і комфорту, а також забезпечимо комплексне та оперативне вирішення Вашої проблеми.

Мета IMP Clinic – надати своїм пацієнтам інноваційні медичні послуги, застосовуючи західні стандарти лікування. Наші лікарі мають міжнародний рівень освіти (США, Європа) і досвід роботи за кордоном. Наш персонал говорить англійською, іспанською, хінді, португальською, шведською, арабською, українською та російською мовами. Ми фахівці в області обслуговування посольств, багатонаціональних корпорацій і спільнот експатріантів, а також пропонуємо міжнародне медичне супроводження або евакуацію. З повагою до Вас, ми надаємо пряме виставлення рахунків більшості західних страхових компаній.

IMP-Clinic генеральний медичний партнер гольф турніруУ клініці IMP ми робимо пацієнтів здоровими і щасливими

Ми надаємо Вам неcтандартний досвід в галузі охорони здоров’я. І разом ми творимо нову історію в медицині мультикультурному середовищі.

Мультикультурному середовищі
Наш міжнародний багатопрофільний і мультикультурний медичний персонал з великою радістю допоможе посольствам, багатонаціональним корпораціям і експатріантам України.

Невідкладна допомога
Зв’яжіться з нами ще до приїзду в Україну, щоб ми могли надати Вам відповідний медичний супровід (медсестра / доктор) під час відвідування інших міст по всій Україні.

Пряме виставлення рахунків
Як турботи до Вас, ми надаємо пряме виставлення рахунків більшості західних страхових компаній, а також дотримання страхування Вашої подорожі.

Наш унікальний VIP сервіс
Ви дуже важливі для нас, тому ми створили цей особливий сервіс, якого Ви не знайдете в будь-якому іншому місці.
Просто повідомте нам про Ваш приїзд, і ми зустрінемо вас в аеропорту, на ж / д або автовокзалі або в будь-якому іншому зручному для Вас місці. Потім комфортно, безпечно і без зайвого клопоту ми доставимо Вас в клініку, так що Вам не потрібно буде турбуватися про те, щоб знайти нас.

Євгена Коновальця, 44б 01133, Київ, Україна
Понеділок – п’ятниця: 9:00 – 18:00
Сб – Нд: за викликом

Контакти: 044 499 68 33
0 800 33 52 97 (безкоштовно)
E-mail: info@imp-clinic.com

Tashbunar – Винний партнер

О компании

Кампания «Агрокапитал» была создана в 2004 году. Компания создана совместно с нашими партнёрами из России. Основным родом деятельности компании было выращивание и переработка винограда и розлив вина. Рынок сбыта вина был нацелен на рынки стран СНГ и Европы. В 2006 году была выкуплена плодоовощная база и была реконструирована под винодельческий комплекс. В 2017 году была создана торговая марка «Ташбунар» (историческое название с Каменка). На сегодняшний день на предприятии работают более 130 человек. Предприятие является бюджетообразующим по Каменскому сельскому совету.

Tashbunar - Винний партнер

Виноградные плантации

В 2004 году было посажено 100 гектаров виноградников в 205 году еще 130. Виноградники высажены на землю которая взята в аренду у работников социальной сферы с.Каменка и государства. Сортовой состав был подобран с учётом районированных сортов на территории нашего региона. Из красных сортов это Каберне, Мерло, Одесский черный. Из белых сортов это Шардене, Рислинг, Совиньон зеленый. Из столовых сортов Мускат гамбургский и Молдова. Приоритетное соотношение красных и белых сортов винограда 70% на 30% в пользу красных.

Tashbunar - Винний партнер

Переработка и розлив

На сегодняшний день предприятие может перерабатывать 200 т винограда в сутки. Ёмкостной парк предприятия составляет около 1200т и возможно хранение в подвале 800т виноматериала. В 2017 году была установлена и открыта линия розлива, установлена итальянская линия розлива мощностью розлива 4 тыс бутылок в час. Вина торговой марки «Ташбунар» продаются в ресторанах, кафе и магазинах Украины, а так же есть наработки экспорта в Скандинавию и Китай.

Tashbunar - Винний партнер

ПРОДУКЦИЯ

МЕРЛО

Tashbunar - Винний партнерКлассическое вино насыщенное тёмно-рубиновым цветом, изготовленное из отборного винограда, выращенного на собственных плантациях компании. Аромат полон ярких и густых фруктово–ягодных тонов: дикой сливы, черешни, ежевики, с оттенками красного перца и трюфелей. Вкус отличается мягкой тонностью и бархатностью. Прекрасно сочетается с мясными блюдами и твёрдыми сырами. Рекомендуется подавать к столу охлаждённым до температуры +16°С… +18°С. Пищевая ценность в 100 см3: колорийность-83 ккал, Жири-0г, белки-0.1г, углеводы-2.5г.

ШАРДОНЭ 

Tashbunar - Винний партнерКлассическое вино соломенно-зеленоватого цвета , изготовленное из отборного винограда, выращенного на собственных плантациях компании. Тонкий аромат сочетает в себе ноты яблок и цитрусовых с цветочно-пряными оттенками, обладает лёгким пикантным вкусом. Рекомендуется подавать при температуре +10°С …+12°С к блюдам из креветок, курицы, грибов и мягких сыров, придающих этому вину особое своеобразие. Пищевая ценность в 100 см3: калорийность-68 калорий жиры-40г, белки-0г, углеводы-0.3г.

РИСЛИНГ

Tashbunar - Винний партнерКлассическое вино зеленовато соломенного цвета, изготовленное из отборного винограда, выращенного на собственных плантациях компании. Нежный аромат полевых цветов и свежескошенного сена придают ему неповторимую легкость. Изысканность вкуса напоминает лимонный пирог с яблоками и медом. Охлажденный до температуры +10°С …+12°С прекрасно сочетается с пряной утиной ножкой, сырокопченым мясом и рассольными сырами. Пищевая ценность в 100 см3: калорийность-68 ккал, жиры-0г, белки-0г, углеводы-0,3г.

СОВИНЬОН

Tashbunar - Винний партнерКлассическое вино соломенно-зеленоватого цвета , изготовленное из отборного винограда, выращенного на собственных плантациях компании. Обладает ярко выраженными тонами листьев и ягод черной смородины. Необычный, хорошо сбалансированный вкус, придает ему оригинальную неповторимость. Охлаждённое до температуры +10°С …+12°С прекрасно сочетается с уткой, курицей, беконом и деликатным сыром. Пищевая ценность в 100 см3: калорийность-68, жиры-0 г, белки-0 г, углеводы-0,3г.

КАБЕРНЕ

Tashbunar - Винний партнерКлассическое вино с красивым рубиновым цветом, изготовленное из отборного винограда, выращенного на собственных плантациях компании. Тона чёрной смородины, зрелой вишни, фиалки с острыми нотками болгарского перца, определяют фруктово-цветочный аромат. Благодаря богатому насыщенному вкусу, прекрасно сочетается с местными и жирными блюдами. Рекомендуется подавать к столу охлажденным до температуры +16°С… +18°С. Пищевая ценность в 100 см3: калорийность-83 ккал, жири-0 г, белки-0,1 г, углеводы-2,5г.

Контакты

E-mail: tashbunarwinery@gmail.com

+38-(068)-047-77-87

http://www.tashbunar.com.ua/

«EnessaFarran» Perfume & souvenir for golf

Proposal Summary

EnessaFarran – a company that produced exclusive, hand-crafted perfume, focused on the golf community.

We are looking for a successful company to partner with that has an understanding and appreciation of how the power of sport changes lives. We see those qualities in your company and we invite you to join ENESSA FARRAN in our mission .

Target Audience

Golf audience. Sport community.

«EnessaFarran» Perfume & souvenir for golf

Perfume Line:

MALE: PAR. BIRDIE. EAGLE.

FEMALE: PAR. BIRDIE. EAGLE.

This product would be great in a “welcome” bag for new memberships, great giveaway for tournaments and nice to be sold in the upscale pro shop

In cases of your interest by our goods, we are ready to send you our terms, prices, and business offer.

We look forward to a partnership with your company.

«EnessaFarran» Perfume & souvenir for golf

I am the patent holder and owner of the production of the niche perfume “Enessa Farran”. This fragrance is designed for the elite society and professional golfers. I suggest for your consideration several options for cooperation:

1) Signing a contract is not required when purchasing from 1 unit. In this case, the price of one bottle is $ 90.

2) Signing a contract without exclusive rights – a mandatory condition is a redemption of 100 units per month. In this case, the price of one bottle is $ 85.

3) Signing a contract with exclusive cooperation on the territory of the country is a prerequisite is a redemption of 200 units per month. In this case, the price of one bottle is $ 70.

«EnessaFarran» Perfume & souvenir for golf

Kind regards , Enessa Farran .

Водний партнер Diplomatic golf cup 2019 – вода Fromin

Вода, очищена природою

Fromin – це унікальна питна вода льодовикового періоду c оптимальним рівнем мінералізації, яка ідеально підходить для щоденного споживання всією сім’єю. Вже 15 тисяч років вона зберігає в собі чистоту і високі вібрації первозданної природи.

Джерело Fromin знаходиться в горах Північної Богемії і виходить на поверхню під природним тиском тектонічних плит на артезіанське озеро.

Для збереження правильної структури і природного енергетики води, ми використовуємо закритий автоматизований спосіб розливу і підтримуємо температурний режим до + 9С, що відповідає температурі води в джерелі.

Енергетика води Fromin відрізняється високими вібраціями – протягом 15-ти тисяч років води підземного озера не вступали в контакт із зовнішнім світом і тому не несуть в собі негативної інформації. Завдяки цьому вживання води Fromin дарує легкість, бадьорість і гарне самопочуття.

Fromin – вода для тих, хто усвідомлено вибирає найкраще для себе і своєї сім’ї.

VIP СATERING —A LEADER IN THE CATERING MARKET OF UKRAINE

VIP Catering Company has taken a leading position in the market of event catering since 2007. It has successfully conducted more than 5 thousand events for more than 2 million guests over the last 10 years. Impeccable quality, high level of service and creative approach to every event are the unchanging qualities of the VIP Catering professional team, which are in love with their work.

The company’s own production base includes 20,000 units of process equipment, enabling the implementation of the most daring scenario ideas and meeting the technical requirements of the world’s catering standards: faultless planning and logistics, world-class service and dishes prepared from the finest products. Spectacularity, creative combination of national and foreign gastro cultures, punctuality of fan supply are the distinctive features that unite a wonderful team of the company’s chefs, each of which is a specialist in a separate direction.

VIP Catering Company is trusted by leading companies in Ukraine and the world: Coca-cola, Google, Philip Morris, Loreal, МAУ, Київстар, 1 + 1, Infopulse, Lexus.

OLYMPIC VILLAGE

The main idea of creating our “Olympic Village” complex is to combine sports, health, beauty and relaxation, placing them in one scenic area with comfort and coziness. As for accommodation, rooms of different categories and cottages are offered in the complex. The price includes breakfast, a playground, exercise equipment, Wi-Fi, parking.

At your service: a lake, a beach, sports grounds, a children’s zone, a bath, tennis, fishing, biking, outdoor.

The picturesque side of the gastronomy will pleasantly surprise you.

The chef of our restaurant has developed classic and modern recipes of Ukrainian and European cuisine. The main products of the restaurant are grown on our farm, as well as the menu is amended with our own grill, smokehouse, tandoor and wood stove.

In lakes of the complex, you can hook a fish by yourself, and we will gladly prepare it for you in the open kitchen of the restaurant.

“Olympic Village” is a place where you can relax with profit to your health, while receiving a lot of emotions.

“STUDENTLAND GROUP OF CONPANIES – EDUCATION ABROAD” HAS BECOME A PARTNER OF THE DIPLOMATIC GOLF TOURNAMENT

We are STUDENTLAND! All-Ukrainian network of educational and training agencies abroad. For over 18 years, we have offered language, higher, secondary, MBA and vocational education programs in 300+ establishments, as well as cultural exchange programs abroad. The educational company STUDENTLAND specializes in higher education in Canada, the United States and Europe, summer camps abroad, language courses abroad, the US secondary education and abroad internships for students, Work and Travel USA, AuPair and Teach in China, etc.

We know for sure that no distances and borders will be an obstacle for a person who seeks to obtain high-quality education. In addition to higher education, we offer preparatory programs for entering universities in Europe, the USA, Canada, Australia and New Zealand, bachelor programs, obtaining a Master’s degree and an MBA programs.

With STUDENTLAND, you will have access to any specialty and university, as well as scholarships in the US, such as the Sport and Study USA and academic scholarship programs in the US.

In addition, if you want to pass the TOEFL test in Ukraine, the doors of our TOEFL centres in Zaporizhia and Ivano-Frankivsk are always open for you.

As a recognized leader, STUDENTLAND is trusted with the future!

GERALDO. DIAMOND CLUB

Welcome to the brilliant world of Geraldo, where exclusive diamond creations blind your eyes. Where a unique skill meets the most advanced technologies, and where connoisseurs find diamond jewelry with unsurpassed beauty and quality. Where every product, be it a bracelet, a ring, a pendant, earrings or necklaces, is visually bright and different from everything else in the market of luxury.

Where masters create, saturating every piece of Geraldo jewelry with the main diamond symbols – “aristocracy” and “heritage”.

Where the main rules are: “Art reigns, but technology serves.”

Geraldo Company was founded in 2002, aiming at creating diamond jewelry using the unprecedented complexity of the “invisible setting” technique. In order to guarantee the success of the company, the best craftsmen, highly skilled engineers and creative designers have been involved in the company.

In the early years, Geraldo was engaged in the development and production of watches and jewelry for the leading world brands, specializing in “invisible setting” of round diamonds and solving complex technological jewelry tasks. The key to success was the

location of the plant – in the heart of the rough diamond/ diamond exchange house in Ramat Gan. This also allows the purchase of diamonds in absolute conformity with the necessary parameters without delay, without compromise in quality and without intermediaries.

One of Geraldo’s notable achievements is the patented diamond field in the “invisible setting” of round diamonds. This unprecedented invention is an engineering victory. It was previously considered technologically impossible and remains a mystery even for the most experienced jewelers.

By investing a considerable amount in developing new facets and designs, Geraldo pays special attention to protecting intellectual property rights. Nowadays, Geraldo has an overwhelming majority of patent designs in the world of jewelry. One of the most unique is the Diamond Sphere (the USA D653, 155S).

THE PARTNER OF THE TOURNAMENT IS KYIV GOLF CLUB «GOLF STREAM»

We invite you to a video and photo tour around the Kyiv Golf Club! A virtual walk through the main grounds of our project will give you a general idea of the spirit and beauty of golf, of the nice opportunities for doing this sport and of the rest in this oasis of ecology, comfort and natural splendor!

Come to the “GolfStream” Kyiv Golf Club to have a rest! This is the largest golf course in Ukraine, a picturesque area, a multifunctional sports centre and an ideal place for any event! We are waiting for you together with friends, family, colleagues!