Місце сили та гармонії, яке, відвідавши одного разу, вже не зможеш забути – Edem Resort Medical & SPA. Твій рай на землі! 

Кращий курорт Європи – де він?
Edem Resort Medical & SPA – готельно-парковий комплекс в оточенні лісу і озера. Це п’ятизірковий готель, 5 ресторанів авторської кухні, 3 зали для банкетів, 3 зали для конференцій, центр Відновлення здоров’я, SPA, арт-простір, ландшафтний парк скульптур, перший в Західній Україні гольф-клуб, білосніжний пляж, власні виноградники, сад і еко- город, конюшні і мисливські угіддя. І все це неподалік від старовинного Львова.
Місце сили та гармонії, яке, відвідавши одного разу, вже не зможеш забути - Edem Resort Medical & SPA. Твій рай на землі! 
Справжньою гордістю комплексу Edem Resort Medical & SPA являється унікальний медичний центр відновлення сил і здоров’я. Він надає такі послуги: діагностику, бальнеологію, дієтологію, дерматологію, гідротерапію, лікування водою і травами, естетичну медицину, апаратну косметологію. Та багато індивідуальних програм, таких як Detox на 7, 10 та 14 днів, 3-денний курс Anti-Stress або, скажімо, програму відновлення Re-energy, розраховану на 3 дні.
Місце сили та гармонії, яке, відвідавши одного разу, вже не зможеш забути - Edem Resort Medical & SPA. Твій рай на землі! 
Комплекс Edem Resort Medical & SPA потрапив до рейтингу 9 кращих SPA- і Wellness-курортів світу від міжнародного видання Total  Escape, а також отримав нагороду «Кращий готель України» на Chance Travel Awards. У 2018 році ресторан DeVine отримав міжнародну нагороду «2 бокали» від американського спеціалізованого видання WineSpectator. Такої честі були удостоєні лише 6 ресторанів України. Також у 2018 році ресторан Terrace отримав нагороду в номінації «Кращий заміський ресторан» від національної ресторанної премії «СІЛЬ» .У 2019 році Edem Resort Medical & SPA отримав нагороду BEST MEDICAL HOTEL від International Hospitality Awards.
Місце сили та гармонії, яке, відвідавши одного разу, вже не зможеш забути - Edem Resort Medical & SPA. Твій рай на землі! 

KIEV ON AIR – VIP-сервіс оренди гелікоптерів в Україні

KIEV ON AIR – VIP-сервіс оренди гелікоптерів в Україні, ексклюзивні оглядові тури над Києвом, індивідуальні маршрути, чартерні польоти 24/7, оренда гелікоптерів на весілля , заходи та фотосесії, трансфер в аеропорт.
Найчисленніший вертолітний парк в Україні!
Будь на висоті разом з
KIEV ON AIR!
www.kievonair.com
+38 067 405 55 55
Инстаграм: kievonair

“Імператорський кравець” – індивідуальний пошив чоловічого одягу

Індивідуальний пошив

Послуга індивідуального пошиття бере свій початок ще з 17 століття, коли в кравецьких майстернях перестали продавати велитенські шматки тканини, й зародилось поняття про розкроювання на шматки потрібного розміру, так би мовити продаж «тканини за особистою домовленістю».

Зараз побутує таке визначення індивідуального пошиття: “річ, викроєна індивідуумом для індивідуума індивідуально”.

Існують дві технології:

 Made to measure  – означає, що стандартна викрійка підганяється, наскільки це можливо, до мірок замовника.

 Bespoke «пошив за попередньою домовленістю» – зроблений за індивідуальним лекалом на основі бажань і потреб замовника.

Коли Ви звертаєтеся до нашої компанії “Імперський Кравець”, ми, перш за все, обговорюємо, який Вам потрібний костюм і для якої мети. Потім з великої колекції тканин (близько 10000 зразків) обираємо матеріал, який найбільш підходить Вашим цілям та вподобанням.

Послуга індивідуального пошиття, яка надається компанією “Імперський Кравець” відповідає всім критеріям якісного пошиття одягу на замовлення. Для створення індивідуальної викрійки ми знімаємо близько 36 мірок і робимо фотографії замовника в чотирьох проекціях. На відміну від деяких кравців, які підганяють зняті мірки під викрійку, ми власноруч створюємо індивідуальну викрійку.

Після зняття мірок Ваше замовлення відправляється в Англію, звідти через 4-5 тижні воно повертається для першої примірки, а вже після 5-6 тижнів Ви отримуєте зшитий на замовлення костюм.

Якщо Ви хочете призначити c нами зустріч у нашому салоні, Ви можете відправити свої побажання на електронну адресу або домовитися про зустріч по телефону з секретарем-референтом.

Компанія “Імперський Кравець” рада запропонувати Вашій увазі повний спектр послуг з пошиття чоловічого одягу, з урахуванням Ваших особистих побажань і вимог.

Jaguar Land Rover Київ Захід – автомобільний партнер

Jaguar Land Rover Київ Захід – офіційний дилер Jaguar Land Rover в Україні.
Легендарні автомобілі Jaguar Land Rover – це спортивний характер, позашляхові можливості та британська розкіш! 
Jaguar Land Rover Київ Захід - автомобільний партнер

Jaguar I-PACE Global Drive, Portugal, 2018

Jaguar Land Rover Київ Захід - автомобільний партнер

Відвідайте Diplomatic Golf Cup 2019 та випробуйте на тест-драйві розкішні автомобілі.

Jaguar Land Rover Київ Захід на Кільцевій – Ваш офіційний дилер у Києві!
Jaguar Land Rover Київ Захід - автомобільний партнер

Ukrainian Diamond Center ювелірний партнер

Ukrainian Diamond Center – це не лише найкращі діаманти України, а й:

  • власне виробництво діамантів і ювелірних виробів з ними;
  • 20 років бездоганної репутації;
  • величезний асортимент ювелірних виробів з діамантами на всі випадки життя – заручини, народження або просто приємний сюрприз для близької людини; 
  • у наявності є діаманти класичні та ексклюзивні фантазійних форм з сертифікатами GIA;
  • гарантія якості кожного діаманта та ювелірного виробу.

Продукція Ukrainian Diamond Center відповідає всім вимогам і правилам міжнародної торгівлі алмазами, діамантами та ювелірними прикрасами.

Діамантова прикраса – це не лише річ мистецтва та об’єкт бажання, а й ідеальне відображення особистості, способу життя, статусу та бездоганного смаку її власниці.

https://udcdiamonds.com.ua

ЖК «Бульвар фонтанів»: інноваційний підхід у форматі City Resort

Сучасний стиль і темп життя, постійний технологічний прогрес і прагнення жителів мегаполісу до максимального комфорту і мобільності стають основою для створення інноваційної концепції життя – City Resort, успішно реалізованої в житловому комплексі преміум класу «Бульвар Фонтанів» в Києві.

Що означає жити в форматі City Resort?

Модель життя City Resort означає гармонійне поєднання темпу мегаполісу, де в епіцентрі столичних подій, в красі, комфорті та безпеці живуть люди з певним статусом і потребами, серед яких не просто бажання купити квартиру в Києві, а отримати максимум переваг. Саме такі переваги доступні жителям ЖК «Бульвар Фонтанів»: життя в діловій і культурній столиці з відчуттям заміського спокою і приватності; квартира в житловому комплексі, з обладнаним ультрасучасним паркінгом, що гарантує відсутність транспорту на території.
«Бульвар Фонтанів» – унікальний житловий комплекс, що відрізняється рядом аспектів, які тільки починають впроваджувати в інших ЖК Києва. Це єдина в столиці світломузична алея фонтанів, численні зелені лаунж-зони, продумана інфраструктура «місто в місті» і концепція «двір без машин».

Крім того, відмінна риса ЖК «Бульвар Фонтанів» полягає також у тому, що девелопер City One Development співпрацює зі світовими лідерами науки і освіти (Університет Берклі, наукова платформа EnWironment). Таке партнерство забезпечує впровадження інноваційних технологій в сфері нерухомості, підтримку наукових розробок та ініціатив в сфері урбаністики, демографії та дизайну навколишнього середовища.

Хочете купити апартаменти в ЖК, який вигідно відрізняється своєю унікальною концепцією City Resort і застосуванням інноваційних технологій в будівництві? Тоді вам потрібен ЖК «Бульвар Фонтанів» – ідеальне місце для життя в столиці. Зверніться до відділу продажів (вул. Саперне поле, 3) і не пропустіть нагоду купити апартаменти в Києві в ЖК «Бульвар Фонтанів».

УНІКАЛЬНИЙ ФОНТАННИЙ АНСАМБЛЬ – ПРИКРАСА ЖК «БУЛЬВАР ФОНТАНІВ»

ЖК «Бульвар фонтанів»: інноваційний підхід у форматі City Resort

Безпека, комфорт та краса навкруги – ось основні принципи житлового комплексу преміум-класу «Бульвар Фонтанів» на Печерську. Неймовірна краса на території комплексу – це єдина і неповторна в Києві 150-метрова алея світломузичних фонтанів. Цей унікальний фонтанний ансамбль прикрашає собою ЖК, створює особливу атмосферу і зачаровує жителів і гостей комплексу.

При проектуванні ЖК «Бульвар Фонтанів» в центрі Києва компанією девелопером City One Development були враховані особливості рельєфу території, відведеної під будівництво. Саме перепад висот рельєфу і бажання створити справжній оазис відпочинку в центральній частині міста лягли в основу ідеї зведення масштабного фонтанного ансамблю, аналогів якому немає в жодному ЖК Києва.

150-метрова алея світломузичних фонтанів – це своєрідна прогулянкова зона і суперсучасний променад, який став найулюбленішим місцем жителів ЖК «Бульвар Фонтанів» і всіх його гостей. Алея музичних фонтанів – це авторський проект, створений спеціально для комплексу. Запуск і модерація музично-світлового шоу здійснюється за допомогою комп’ютерної програми, яка дозволяє працювати фонтанам як в автоматичному режимі, так в індивідуально підібраному під кожну мелодію. Струмені води працюють в такт обраній мелодії, створюючи неповторний тандем води, музики і світла.

Хочете щовечора милуватися неймовірними фонтанами з вікон своєї квартири, насолоджуватися світломузичним шоу на власному подвір’ї? Тоді швидше звертайтеся до відділу продажів за адресою вул. Саперне поле, 3 і встигніть купити квартиру в ЖК «Бульвар Фонтанів».

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «БУЛЬВАР ФОНТАНІВ»: ІНФРАСТРУКТУРА ТА ЯКІСНИЙ СЕРВІС

ЖК «Бульвар фонтанів»: інноваційний підхід у форматі City Resort

Сучасне життя в мегаполісі підпорядковується своїм правилам: максимум концентрації, продуманий до деталей графік дня, правильно розставлені пріоритети. Такий спосіб і стиль життя вимагають особливої ​​уваги при купівлі квартири в новобудові. Адже місце вашого проживання повинно відповідати рівню та стилю життя, колу спілкування, вашим інтересам. Купити квартиру в Києві – означає правильно вибрати відповідний саме вам житловий комплекс з налагодженою інфраструктурою і високоякісним сервісом. Наш вибір – ЖК преміум-класу «Бульвар Фонтанів» на Печерську!

Інноваційна концепція City Resort, реалізована в Бульварі Фонтанів, створює “резидентам” респектабельного столичного комплексу атмосферу безпечного відпочинку і одночасно забезпечує контрольований доступ відвідувачів на територію ЖК. Крім того, ця концепція включає в себе ідею «двір без машин», продуману інфраструктуру та якісний сервіс. Так, ЖК «Бульвар Фонтанів» – це місце, де не тільки мешканці, а й їхні друзі та гості почуваються, як вдома. Дозвілля з близькими, ділова зустріч або вечірні розваги? Для вашої зручності на території ЖК створюються власний міні-кінотеатр, відкриті тераси з зонами для барбекю, зал для бізнес-зустрічей і нарад, гостьові парковки.

Високоякісний сервіс – одна з основних переваг ЖК «Бульвар Фонтанів». Турботу про благоустрій мешканців комплексу здійснює власна сервісно-експлуатаційна служба, в завдання якої входять роботи з ландшафтного дизайну території, прибирання будинку і підтримання чистоти, безпека та охорона комплексу, а також вирішення житлово-комунальних запитів.

Бульвар Фонтанів – це елітна нерухомість в Києві та ультрасучасний житловий комплекс нового типу, життя в якому відповідає підвищеним вимогам і статусним запитам. Зверніться до відділу продажів Бульвар Фонтанів (вул. Саперне поле, 3) і вам запропонують якісні професійні послуги: продаж і оренда елітних квартир в Києві на Печерську – в самому центрі столиці!

Девелопер проекту

City 1 Development

Компанія повного циклу, що надає весь комплекс послуг в сфері девелопменту. Компанія, яка об’єднала у команді висококваліфікованих, досвідчених фахівців з різних галузей ринку нерухомості, здатних створювати та керувати проектами будь-якої складності.

Завдяки якісно сформованій внутрішній організації та цілісності професійної команди, компанії City 1 Development вдається досягати найвищих показників у галузі девелопменту та створювати унікальні об’єкти на ринку нерухомості України.

IMP-Clinic генеральний медичний партнер гольф турніру

Про клініку IMP

Міжнародна Багатопрофільна Клініка (IMP Clinic) знаходиться в центрі Києва за адресою вул. Євгена Коновальця, 44, тел. 044 499 68 33, 0 800 33 52 97.

IMP Clinic забезпечує професійну медичну допомогу, засновану на дбайливому ставленні до кожного пацієнта, використовуючи доказову медицину.

Кожен новий пацієнт стає частиною нашої великої родини IMP Clinic, і ми в свою чергу надамо максимальну турботу про кожного з Вас. Ми подаруємо відчуття затишку і комфорту, а також забезпечимо комплексне та оперативне вирішення Вашої проблеми.

Мета IMP Clinic – надати своїм пацієнтам інноваційні медичні послуги, застосовуючи західні стандарти лікування. Наші лікарі мають міжнародний рівень освіти (США, Європа) і досвід роботи за кордоном. Наш персонал говорить англійською, іспанською, хінді, португальською, шведською, арабською, українською та російською мовами. Ми фахівці в області обслуговування посольств, багатонаціональних корпорацій і спільнот експатріантів, а також пропонуємо міжнародне медичне супроводження або евакуацію. З повагою до Вас, ми надаємо пряме виставлення рахунків більшості західних страхових компаній.

IMP-Clinic генеральний медичний партнер гольф турніруУ клініці IMP ми робимо пацієнтів здоровими і щасливими

Ми надаємо Вам неcтандартний досвід в галузі охорони здоров’я. І разом ми творимо нову історію в медицині мультикультурному середовищі.

Мультикультурному середовищі
Наш міжнародний багатопрофільний і мультикультурний медичний персонал з великою радістю допоможе посольствам, багатонаціональним корпораціям і експатріантам України.

Невідкладна допомога
Зв’яжіться з нами ще до приїзду в Україну, щоб ми могли надати Вам відповідний медичний супровід (медсестра / доктор) під час відвідування інших міст по всій Україні.

Пряме виставлення рахунків
Як турботи до Вас, ми надаємо пряме виставлення рахунків більшості західних страхових компаній, а також дотримання страхування Вашої подорожі.

Наш унікальний VIP сервіс
Ви дуже важливі для нас, тому ми створили цей особливий сервіс, якого Ви не знайдете в будь-якому іншому місці.
Просто повідомте нам про Ваш приїзд, і ми зустрінемо вас в аеропорту, на ж / д або автовокзалі або в будь-якому іншому зручному для Вас місці. Потім комфортно, безпечно і без зайвого клопоту ми доставимо Вас в клініку, так що Вам не потрібно буде турбуватися про те, щоб знайти нас.

Євгена Коновальця, 44б 01133, Київ, Україна
Понеділок – п’ятниця: 9:00 – 18:00
Сб – Нд: за викликом

Контакти: 044 499 68 33
0 800 33 52 97 (безкоштовно)
E-mail: info@imp-clinic.com

Tashbunar – Винний партнер

О компании

Кампания «Агрокапитал» была создана в 2004 году. Компания создана совместно с нашими партнёрами из России. Основным родом деятельности компании было выращивание и переработка винограда и розлив вина. Рынок сбыта вина был нацелен на рынки стран СНГ и Европы. В 2006 году была выкуплена плодоовощная база и была реконструирована под винодельческий комплекс. В 2017 году была создана торговая марка «Ташбунар» (историческое название с Каменка). На сегодняшний день на предприятии работают более 130 человек. Предприятие является бюджетообразующим по Каменскому сельскому совету.

Tashbunar - Винний партнер

Виноградные плантации

В 2004 году было посажено 100 гектаров виноградников в 205 году еще 130. Виноградники высажены на землю которая взята в аренду у работников социальной сферы с.Каменка и государства. Сортовой состав был подобран с учётом районированных сортов на территории нашего региона. Из красных сортов это Каберне, Мерло, Одесский черный. Из белых сортов это Шардене, Рислинг, Совиньон зеленый. Из столовых сортов Мускат гамбургский и Молдова. Приоритетное соотношение красных и белых сортов винограда 70% на 30% в пользу красных.

Tashbunar - Винний партнер

Переработка и розлив

На сегодняшний день предприятие может перерабатывать 200 т винограда в сутки. Ёмкостной парк предприятия составляет около 1200т и возможно хранение в подвале 800т виноматериала. В 2017 году была установлена и открыта линия розлива, установлена итальянская линия розлива мощностью розлива 4 тыс бутылок в час. Вина торговой марки «Ташбунар» продаются в ресторанах, кафе и магазинах Украины, а так же есть наработки экспорта в Скандинавию и Китай.

Tashbunar - Винний партнер

ПРОДУКЦИЯ

МЕРЛО

Tashbunar - Винний партнерКлассическое вино насыщенное тёмно-рубиновым цветом, изготовленное из отборного винограда, выращенного на собственных плантациях компании. Аромат полон ярких и густых фруктово–ягодных тонов: дикой сливы, черешни, ежевики, с оттенками красного перца и трюфелей. Вкус отличается мягкой тонностью и бархатностью. Прекрасно сочетается с мясными блюдами и твёрдыми сырами. Рекомендуется подавать к столу охлаждённым до температуры +16°С… +18°С. Пищевая ценность в 100 см3: колорийность-83 ккал, Жири-0г, белки-0.1г, углеводы-2.5г.

ШАРДОНЭ 

Tashbunar - Винний партнерКлассическое вино соломенно-зеленоватого цвета , изготовленное из отборного винограда, выращенного на собственных плантациях компании. Тонкий аромат сочетает в себе ноты яблок и цитрусовых с цветочно-пряными оттенками, обладает лёгким пикантным вкусом. Рекомендуется подавать при температуре +10°С …+12°С к блюдам из креветок, курицы, грибов и мягких сыров, придающих этому вину особое своеобразие. Пищевая ценность в 100 см3: калорийность-68 калорий жиры-40г, белки-0г, углеводы-0.3г.

РИСЛИНГ

Tashbunar - Винний партнерКлассическое вино зеленовато соломенного цвета, изготовленное из отборного винограда, выращенного на собственных плантациях компании. Нежный аромат полевых цветов и свежескошенного сена придают ему неповторимую легкость. Изысканность вкуса напоминает лимонный пирог с яблоками и медом. Охлажденный до температуры +10°С …+12°С прекрасно сочетается с пряной утиной ножкой, сырокопченым мясом и рассольными сырами. Пищевая ценность в 100 см3: калорийность-68 ккал, жиры-0г, белки-0г, углеводы-0,3г.

СОВИНЬОН

Tashbunar - Винний партнерКлассическое вино соломенно-зеленоватого цвета , изготовленное из отборного винограда, выращенного на собственных плантациях компании. Обладает ярко выраженными тонами листьев и ягод черной смородины. Необычный, хорошо сбалансированный вкус, придает ему оригинальную неповторимость. Охлаждённое до температуры +10°С …+12°С прекрасно сочетается с уткой, курицей, беконом и деликатным сыром. Пищевая ценность в 100 см3: калорийность-68, жиры-0 г, белки-0 г, углеводы-0,3г.

КАБЕРНЕ

Tashbunar - Винний партнерКлассическое вино с красивым рубиновым цветом, изготовленное из отборного винограда, выращенного на собственных плантациях компании. Тона чёрной смородины, зрелой вишни, фиалки с острыми нотками болгарского перца, определяют фруктово-цветочный аромат. Благодаря богатому насыщенному вкусу, прекрасно сочетается с местными и жирными блюдами. Рекомендуется подавать к столу охлажденным до температуры +16°С… +18°С. Пищевая ценность в 100 см3: калорийность-83 ккал, жири-0 г, белки-0,1 г, углеводы-2,5г.

Контакты

E-mail: tashbunarwinery@gmail.com

+38-(068)-047-77-87

http://www.tashbunar.com.ua/

«EnessaFarran» Perfume & souvenir for golf

Proposal Summary

EnessaFarran – a company that produced exclusive, hand-crafted perfume, focused on the golf community.

We are looking for a successful company to partner with that has an understanding and appreciation of how the power of sport changes lives. We see those qualities in your company and we invite you to join ENESSA FARRAN in our mission .

Target Audience

Golf audience. Sport community.

«EnessaFarran» Perfume & souvenir for golf

Perfume Line:

MALE: PAR. BIRDIE. EAGLE.

FEMALE: PAR. BIRDIE. EAGLE.

This product would be great in a “welcome” bag for new memberships, great giveaway for tournaments and nice to be sold in the upscale pro shop

In cases of your interest by our goods, we are ready to send you our terms, prices, and business offer.

We look forward to a partnership with your company.

«EnessaFarran» Perfume & souvenir for golf

I am the patent holder and owner of the production of the niche perfume “Enessa Farran”. This fragrance is designed for the elite society and professional golfers. I suggest for your consideration several options for cooperation:

1) Signing a contract is not required when purchasing from 1 unit. In this case, the price of one bottle is $ 90.

2) Signing a contract without exclusive rights – a mandatory condition is a redemption of 100 units per month. In this case, the price of one bottle is $ 85.

3) Signing a contract with exclusive cooperation on the territory of the country is a prerequisite is a redemption of 200 units per month. In this case, the price of one bottle is $ 70.

«EnessaFarran» Perfume & souvenir for golf

Kind regards , Enessa Farran .

Водний партнер Diplomatic golf cup 2019 – вода Fromin

Вода, очищена природою

Fromin – це унікальна питна вода льодовикового періоду c оптимальним рівнем мінералізації, яка ідеально підходить для щоденного споживання всією сім’єю. Вже 15 тисяч років вона зберігає в собі чистоту і високі вібрації первозданної природи.

Джерело Fromin знаходиться в горах Північної Богемії і виходить на поверхню під природним тиском тектонічних плит на артезіанське озеро.

Для збереження правильної структури і природного енергетики води, ми використовуємо закритий автоматизований спосіб розливу і підтримуємо температурний режим до + 9С, що відповідає температурі води в джерелі.

Енергетика води Fromin відрізняється високими вібраціями – протягом 15-ти тисяч років води підземного озера не вступали в контакт із зовнішнім світом і тому не несуть в собі негативної інформації. Завдяки цьому вживання води Fromin дарує легкість, бадьорість і гарне самопочуття.

Fromin – вода для тих, хто усвідомлено вибирає найкраще для себе і своєї сім’ї.