“Кубок Великого слона 2019” в Київському гольф клубі “ГольфСтрім”

Проведіть яскравий сонячний день з родиною в Гольфстріму!
Save the date: Субота, 1 червня 2019!

Запрошуємо Вас до Київського Гольф Клубу «Гольфстрім» в Міжнародний День захисту дітей!

В цей день в Клубі буде проходити гольф-турнір «Кубок Великого Слона 2019», в рамках якого планується свято для дітей.

До участі запрошуються ВСІ, хто бажає весело провести день, розмалювати в усі кольори веселки Великого Клубного Слона, зіграти в гольф-турнірі або просто навчиться гольфу. Приєднуйтесь!

Програма заходу:
10:00 – Приїзд та реєстрація гольфістів
10:30 – Shotgun Турніру «Кубок Великого Слона 2019»
12:00 – Приїзд та реєстрація гостей, welcome-частування і солодкий стіл
12:00 – 14:00 – Розпис Великого Клубного Слона
14:00 – 16:00 – Активності, майстер-класи та конкурси для дітей:
• Гольф
• Петанк
• Випікання млинців
• Бадмінтон
• Теніс
• Малюнок крейдою
14:00 – 16:00 – Майстер-клас з гольфу для дорослих
16:15 – Церемонія нагородження Переможців та призерів майстер-класу і турніру
16:30 – Загальна фотографування, запуск повітряних куль в небо Гольфстріму
17:00 – Закінчення захід, вільне спілкування

Під час заходу відкритий солодкий стіл для дітей, welcome-drink і частування для дорослих.

Для учасників турніру передбачений ланч.

Вартість гостьового квитка становить 500 грн. з сім’ї.

Вартість гостьового квитка для групи від 10 дітей становить 100 грн. з одного дитини.
Вартість грін-фі турніру 1 500 для юніорів і 2 300 для інших гольфістів.

Придбати гостьовий квиток можна зателефонувавши за номером +380954718844.
Зареєструвати участь в турнірі можна зателефонувавши за номером +380955509911.

Приїжджайте разом зі своїми близькими і друзями, і, як завжди, проводите весело і легко Ваш дозвілля в Гольфстріму!

Тайгер Вудс отримав Медаль Свободи від Дональда Трампа

Президент США Дональд Трамп нагородив американського гольфіста Тайгер Вудса Медаллю Свободи.

– Ваші вражаючі досягнення на полі для гольфу, Ваші перемоги над травмами і Ваше непереборне бажання перемагати, перемагати і перемагати – втілюють американський дух: розширяти кордони і прагнути до досконалості, – відзначив в урочистій промові глава американської держави.

Відзначимо, Медаль Свободи – одна із двох вищих нагород для цивільних осіб, якою нагороджують людей, які внесли вагомий вклад в захист інтересів США та культурного розвитку країни. Глава Білого Дому особисто визначає кому вручити медаль. Тайгео Вудс став четвертим гольфістом в історії, який отримав дану нагороду.

Схема та історія Київського гольф клуба GolfStream

Офіційний міжнародний дипломатичний гольф турнір Diplomatic golf cup 2019 пройде в найбільшому та найпрестижнішому гольф клубі України GolfStream.

Центр Зеленого Туризму «GolfStream» увійшов в TOP-10 об’єктів індустрії відпочинку та розваг, анонсованих інвестиційними компаніями Європейського співтовариства у 2007 році.

Це найбільший гольф-об’єкт України, що володіє ліцензіями на проведення міжнародних елітних змагань з гольфу. Крім спортивної значущості, «GolfStream» втілює кращі уявлення про заміському VIP-відпочинку, пропонуючи індивідуальним і корпоративним клієнтам весь спектр сучасних можливостей для перетворення свого дозвілля, стилю життя і форм ведення бізнесу.

Центр Зеленого Туризму «GolfStream» представляє собою комплекс спортивних споруд, житлових зон і паркових насаджень, що включає 36-ямковий Київський Гольф Клуб з трьома полями, Клубний будинок, відкриті і криті тренувальні майданчики для занять гольфом, треки для велосипедних і піших прогулянок, екскурсій на гольф-автомобілі, катання на роликах, майданчики для занять літніми видами спорту і риболовлею. У сучасному Клубному Будинку – центрі відпочинку Проекту «GolfStream» – розташована дитяча кімната з 3D кінотеатром, а поблизу відкритого літнього клубного ресторану – майданчик для ігор. Також тут розташований найбільший в Європі клубний гольф-магазин PRO-Shop. Частина території Проекту зайнята лісовою посадкою і озерами, що також розширює можливості для заміського відпочинку на природі. Крім того, на завершальній стадії будівництва Проект включатиме Академію кінного спорту із закритим і open-air кінними манежами, літній спортивний парк, басейн та житлові клубні резиденції трьох типів.

Схема та історія Київського гольф клуба GolfStream

Комплекс розташований на відстані 39 км від Києва, в мальовничій заплаві річки Здвиж, і межує із заповідною зоною Клавдіївського лісництва. Первозданна краса заміського пейзажу і багатий світ живої природи (риба в озерах, рідкісні птахи, лісові тварини) гармонійно поєднуються з вершинними здобутками цивілізації і культури елітного дозвілля.

Перші результати освоєння проекту були представлені до уваги української бізнес-еліти і світського суспільства в червні 2008 року.

Центр орієнтований на вузьку категорію статусних споживачів, в тому числі представників дипломатичного корпусу, міжнародних місій та організацій, торговельних представництв, національних бізнес-асоціацій. Цим визначаються його технічні характеристики, система охоронних заходів, якість телекомунікаційних мереж і транспортних розв’язок.

Комплекс виконаний в цілісній архітектурній стилістиці. Його функціональна естетика і виразність дозволять створити комфортну і ергономічну життєве середовище.

Концепція Центру Зеленого Туризму «GolfStream» була запропонована шведською архітектурною компанією «Temagruppen Sverige АВ». Керуючою компанією виступила фірма «КСС Holding GmbH» (Австрія). Проект ініційований в рамках Форуму «Міжнародне ділове співробітництво в області інноваційного підприємництва». Над його втіленням працює міжнародна команда, в тому числі консультанти з будівництва гольф полейМортен Норрагард (Швеція) і Джон Смельтц (Англія), ландшафтний архітектор Хокан Санделл (Швеція) та інші фахівці. Авторська концепція гольф-проекту «GolfStream» розроблена Пітером Чемберленом, послужний список якого широко відомий в гольф світі і відзначений численними преміями та нагородами.

Угода про співпрацю між ВФГУ та ПГФУ

16 квітня 2019 року президент Всеукраїнської федерації гольфу – Корбан Олег Борисович та президент Професійної гольф асоціації України – Рябцев Денис Сергійович підписали Договір про співпрацю.
Впевнені – це важливий крок у розвитку та популяризації українського гольфу!!!