Схема та історія Київського гольф клуба GolfStream

Офіційний міжнародний дипломатичний гольф турнір Diplomatic golf cup 2019 пройде в найбільшому та найпрестижнішому гольф клубі України GolfStream.

Центр Зеленого Туризму «GolfStream» увійшов в TOP-10 об’єктів індустрії відпочинку та розваг, анонсованих інвестиційними компаніями Європейського співтовариства у 2007 році.

Це найбільший гольф-об’єкт України, що володіє ліцензіями на проведення міжнародних елітних змагань з гольфу. Крім спортивної значущості, «GolfStream» втілює кращі уявлення про заміському VIP-відпочинку, пропонуючи індивідуальним і корпоративним клієнтам весь спектр сучасних можливостей для перетворення свого дозвілля, стилю життя і форм ведення бізнесу.

Центр Зеленого Туризму «GolfStream» представляє собою комплекс спортивних споруд, житлових зон і паркових насаджень, що включає 36-ямковий Київський Гольф Клуб з трьома полями, Клубний будинок, відкриті і криті тренувальні майданчики для занять гольфом, треки для велосипедних і піших прогулянок, екскурсій на гольф-автомобілі, катання на роликах, майданчики для занять літніми видами спорту і риболовлею. У сучасному Клубному Будинку – центрі відпочинку Проекту «GolfStream» – розташована дитяча кімната з 3D кінотеатром, а поблизу відкритого літнього клубного ресторану – майданчик для ігор. Також тут розташований найбільший в Європі клубний гольф-магазин PRO-Shop. Частина території Проекту зайнята лісовою посадкою і озерами, що також розширює можливості для заміського відпочинку на природі. Крім того, на завершальній стадії будівництва Проект включатиме Академію кінного спорту із закритим і open-air кінними манежами, літній спортивний парк, басейн та житлові клубні резиденції трьох типів.

Схема та історія Київського гольф клуба GolfStream

Комплекс розташований на відстані 39 км від Києва, в мальовничій заплаві річки Здвиж, і межує із заповідною зоною Клавдіївського лісництва. Первозданна краса заміського пейзажу і багатий світ живої природи (риба в озерах, рідкісні птахи, лісові тварини) гармонійно поєднуються з вершинними здобутками цивілізації і культури елітного дозвілля.

Перші результати освоєння проекту були представлені до уваги української бізнес-еліти і світського суспільства в червні 2008 року.

Центр орієнтований на вузьку категорію статусних споживачів, в тому числі представників дипломатичного корпусу, міжнародних місій та організацій, торговельних представництв, національних бізнес-асоціацій. Цим визначаються його технічні характеристики, система охоронних заходів, якість телекомунікаційних мереж і транспортних розв’язок.

Комплекс виконаний в цілісній архітектурній стилістиці. Його функціональна естетика і виразність дозволять створити комфортну і ергономічну життєве середовище.

Концепція Центру Зеленого Туризму «GolfStream» була запропонована шведською архітектурною компанією «Temagruppen Sverige АВ». Керуючою компанією виступила фірма «КСС Holding GmbH» (Австрія). Проект ініційований в рамках Форуму «Міжнародне ділове співробітництво в області інноваційного підприємництва». Над його втіленням працює міжнародна команда, в тому числі консультанти з будівництва гольф полейМортен Норрагард (Швеція) і Джон Смельтц (Англія), ландшафтний архітектор Хокан Санделл (Швеція) та інші фахівці. Авторська концепція гольф-проекту «GolfStream» розроблена Пітером Чемберленом, послужний список якого широко відомий в гольф світі і відзначений численними преміями та нагородами.

Угода про співпрацю між ВФГУ та ПГФУ

16 квітня 2019 року президент Всеукраїнської федерації гольфу – Корбан Олег Борисович та президент Професійної гольф асоціації України – Рябцев Денис Сергійович підписали Договір про співпрацю.
Впевнені – це важливий крок у розвитку та популяризації українського гольфу!!!